sobota, 17 maja 2014

BONUS BGC AKA BALBOA BGC [PISANKA W CHUJ]

  Patrząc na poczynania tego człowieka można się załamać. Freestyle, który przeszedł do historii rapu dał mu tyle popularności, że nikt się tego nie spodziewał. A wywiad u Pakola to były początki złego.
Człowiek o wielu twarzach. Raper, bokser, celebryta, były futbolista amerykański, operator wózka widłowego, osoba posiadająca również o wiele więcej umiejętności, o których dowiemy się z czasem.
1 walka w formule MMA zakończona porażką przez TKO oraz kontuzją stopy, pech to pech. Jego szczególną cechą jest bezkompromisowość, jest w stanie udokumentować jak "spuszcza kloca na hejterów". Jakby nie patrzeć, człowiek wielce wszechstronny. Ale tak na prawdę skąd on się wziął ?

Sam nie wiem, człowiek, który dostarczył mi tyle radochy, że w sumie nie żałuje, że ukazał się szerszej publice. Setki przeróbek z jego wywiadu, zdjęć filmów, mixów i czego tylko dusza zapragnie. Jego kanał "Pozdro600TVnaRejonie" to kopalnia tzw. beki, gdzie pokazuje widok ze swojego okna, czy wypierdala z kibla oświadczając, że spuścił kloca na hejterów. Wspomniana walka, która również dostarczyła dobrego humoru wszystkim, również można ją tam obejrzeć.

Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ten człowiek bierze siebie na serio i wszystko co robi, czy stara się być idiotą (doskonale mu to wychodzi) i zarabiać na tym grubą pęge. Mam wrażenie, że jedno i drugie. Toczy beef z Tede, wypuszczając na niego diss, który jeszcze nie ujrzał światła dziennego, może kiedyś. Ostatnio oświadczył, że będzie mu odwoływał wszystkie koncerty i poruszy niebo i ziemie, czekam z niecierpliwością na przebieg sytuacji. Na Wrzucie można odsłuchać jego rap, o którym sądzi "jest spoko, stały progress" także możecie sprawdzić ile jest w tym prawdy.

Podsumowując, jeżeli masz zły humor, włącz sobie pierwszy lepszy film Bonsua z jego kanału, a od razu pojawi Ci się banan na ryju. Jedyny minus tego jest taki, że każde wyświetlenie nabija mu jakiś grosz na jego konto, jednak warto sobie poprawić humor jego osobą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz